Milions Smaków Truskawek - edycja IV

Autor: Michał@MilionSmaków    Data dodania: 2017-05-18 08:12:52    Liczba komentarzy: 0

Zapraszam na czwartą odsłonę akcji "Milion Smaków Truskawek" organizowanej, tak jak co roku przez blog Milion Smaków. Tematem przewodnim są oczywiście nasze ukochane truskawki, bez których nie wyobrażam sobie początku lata i przygotowań do wakacji. Nie wiem jak u was, ale w moim mieście truskawki powoli pojawiają się w przydrożnych straganach i podobno są już z polskich pól. Wypróbowałem wczoraj i smakują truskawkami, a więc najwyższy wiec czas podzielić się z innymi swoimi przepisami na dania z wykorzystaniem tego składnika. Każdemu z nas przyda się trochę inspiracji, żeby jak najlepiej wykorzystać truskawki przez ten krótki czas w roku kiedy są z nami.
Dodajemy przepisy każdego typu - zarówno słodkie, jak i słone, ciasta, obiady, przetwory, koktajle - puśćcie wodze fantazji :)
Pamiętajcie, że truskawki muszą być jednym z głównych składników waszego dania. 
 
Zapraszam do udziału na durszlaku!

Milion Smaków Truskawek - edycja trzecia

Autor: Michał@MilionSmaków    Data dodania: 2016-06-02 10:24:52    Liczba komentarzy: 0

Zapraszam na trzecią odsłonę akcji "Milion Smaków Truskawek" na durszlaku organizowanej, tak jak przez ostatnie dwa lata, przez blog Milion Smaków. Tematem przewodnim są oczywiście nasze ukochane truskawki, bez których nie wyobrażam sobie początku lata i przygotowań do wakacji. Nie wiem jak u was, ale w moim mieście truskawki pojawiły się już w przydrożnych straganach, warzywniakach i sklepach, choć ich ceny nie są jeszcze zadowalająco niskie. Najwyższy wiec czas podzielić się z innymi swoimi przepisami na dania z wykorzystaniem tego składnika. Każdemu z nas przyda się trochę inspiracji, żeby jak najlepiej wykorzystać truskawki przez ten krótki czas w roku kiedy są z nami.

Dodajemy przepisy każdego typu - zarówno słodkie, jak i słone, ciasta, obiady, przetwory, koktajle - puśćcie wodze fantazji :)

Pamiętajcie, że truskawki muszą być jednym z głównych składników waszego dania a nie tylko skromnym dodatkiem.

Jeśli macie ochotę na odrobinę inspiracji przejrzyjcie przepisy z poprzednich akcji:


Wszystkiego najlepszego z okazji Tłustego Czwartku

Autor: Michał@MilionSmaków    Data dodania: 2016-02-04 08:17:41    Liczba komentarzy: 0

Mimo, że w dawnych czasach rzeczywiście ten dzień był dniem jedzenia na tłusto, to w obecnej odsłonie pełnej pysznych pączków jest jednym z moich ulubionych świąt ;)
Pamiętajcie: 1 pączke zjedzony dziś to 1 miesiąc szczęścia - trzeba uzbierać aż do następnego tłustego czwartku

Podsumowanie akcji Milion Smaków Truskawek

Autor: Michał@MilionSmaków    Data dodania: 2015-07-01 07:54:15    Liczba komentarzy: 0

Dziękuję wam wszystkim za wzięcie udziału w naszej akcji. Sezon truskawkowy jeszcze trwa i mam nadzieję, że tak jak ja znaleźliście wśród dodanych do Milion Smaków Truskawek przepisów coś, czego spróbujecie w swojej kuchni jeszcze tego lata.
Poniżej pełna lista przepisów, które zebraliśmy w tym roku:

                     

Milion Smaków Truskawek - druga odsłona akcji!

Autor: Michał@MilionSmaków    Data dodania: 2015-05-21 09:50:26    Liczba komentarzy: 0

Rok temu do naszej akcji "Milion Smaków Truskawek" dodaliście ponad 500 przepisów. Mam nadzieję, że w tym roku będzie ich znacznie więcej!

Zapraszam na drugą odsłonę akcji "Milion Smaków Truskawek" organizowanej, tak jak rok temu, przez blog Milion Smaków. Tematem przewodnim są oczywiście nasze ukochane truskawki, bez których nie wyobrażam sobie początku lata i przygotowań do wakacji. Nie wiem jak u was, ale w moim mieście truskawki powoli pojawiają się w przydrożnych straganach. Najwyższy wiec czas podzielić się z innymi swoimi przepisami na dania z wykorzystaniem tego składnika. Każdemu z nas przyda się trochę inspiracji, żeby jak najlepiej wykorzystać truskawki przez ten krótki czas w roku kiedy są z nami.
Dodajemy przepisy każdego typu - zarówno słodkie, jak i słone, ciasta, obiady, przetwory, koktajle - puśćcie wodze fantazji :)
Pamiętajcie, że truskawki muszą być jednym z głównych składników waszego dania.

Zapraszam do udziału! Odwiedźcie też stronę akcji na durszlaku.
Milion Smaków Truskawek - druga edycja


Strona 1 z 3